32.7810
35.0464
TEL : +90 242 332 11 22

FAX : +90 242 323 00 07

Çağlayan Mah. 2014 Sk. Doruk Evleri A-Blok No:9A/A Muratpaşa-ANTALYA
Hakkımızda

	
Büromuz kaliteli ve farklı hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini olabilecek en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla çalışır. 
 
Bir hizmet firması olmanın verdiği bilinç ile hizmetlerimizi profesyonel bir şekilde sunmaktayız.
 
Çalışma Ekibimiz;
 
- Farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder.
 
- Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eder ve yararlanabilecekleri hizmetleri sunar.
 
- Müşterilerinin beklentilerinin üzerinde kalitede hizmet sunabilmek için kendini sürekli yenileme eğitim ve geliştirme çabası içerisindedir.
 
- Müşterilerine sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan dahilinde hareket eder ve hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede adapte olabilme esnekliği gösterir.
 
- Hizmet sürecinde müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan mali müşavirlik büromuz, tüm aşamalarda müşterilerini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için danışmanlık verir. 
 
- Hızlı bir iletişim anlayışına sahip olan büromuz mali mevzuttaki ve müşterilerinin faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe müşterilerine ulaştırarak tedbir alabilmelerini ve faaliyetlerini yönlendirebilmelerini sağlar.
 
- Müşterilerinin mali mevzuat konusundaki sorularını yanıtlamaya yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek danışmanlık hizmeti verir.
 
- Hizmet sürecinde herhangi bir problemin bulması halinde sorunun çözümünü müşteri ile sağlanan mutabakat doğrultusunda neticelendirir. 

 

Copyright © 2014 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım ve Programlama Tepe Web Tasarım